CloseMenu
CloseMenu

סטודיו פתוח בקריית המלאכה

אזור קריית המלאכה מכיל בתוכו גלריות מרשימות, בתי מלאכה וחללים שהפכו סטודיו לאמנים והיוצרים באזור המתפתח. בין הרחובות והסמטאות ניתן למצוא גם עבודות של מיטב אמני הרחוב, ציורים והדבקות על דלתות חלודות, וסדרה של יצירות אמנות משולבות שירה המתקשרות עם החיים והעובדים בקריית המלאכה.

לפרטים נוספים עבור סיור פרטי

לפרטים והרשמה 03-5166188 | tourism@mail.tel-aviv.gov.il

סיורי תרבות ואמנות נוספים:

היכל התרבות ע”ש צ’רלס ברונפמן

היכל התרבות תל אביב על שם צ’רלס ברונפמן, נחנך בשנת 1957.
ההיכל תוכנן על ידי שלושה מהאבות המייסדים של האדריכלות הישראלית והפך עד מהרה לאחד מהמבנים המזוהים ביותר עם תל אביב ולסמל של תרבות בתל אביב ובארץ כולה.

כאולם הקונצרטים המרכזי של תל אביב-יפו, היכל התרבות הוקם לשמש כמשכנה של התזמורת הפילהרמונית הישראלית והפך לאולם המועדף בקרב התזמורות המובילות והשמות הגדולים של עולם המוזיקה הקלאסית.

כבית לאמנויות הבמה, היכל התרבות תל אביב הוא מוקד תרבותי שוקק חיים, המארח הופעות מוזיקה, מחזות זמר, בלט, הצגות תיאטרון ומופעי בידור של מיטב היוצרים, השחקנים, הרקדנים והמוזיקאים הבינלאומיים והישראליים המובילים

קרא עוד »

אומנות רחוב בדרום תל אביב

במבוך הנגריות, והמוסכים של שכונת פלורנטין, נגלות יצירות אמנות עליהן איש לא שמע.
מיהם אמני הרחוב? מה הם רוצים להגיד? ומה זה גרפיטי?
בסיור נלמד לזהות טביעות אצבע של אמנים בולטים בעיר ונכיר את הדיירים החדשים בשכונה.
*בסיור לילי ניתן לסיים בבר שכונתי.

קרא עוד »

אל נבכי האופרה

מפגשים המאפשרים לקהל הרחב ללמוד ולהכיר מקרוב את עולם האופרה באמצעות סיור חוויתי מודרך מאחורי הקלעים, במחסן התלבושות, בסדנאות העבודה, באכסדרה, באולם ולפינאלה – מפגש עם זמר אופרה.

קרא עוד »

אומנות רחוב בנחלת בינמין

נחלת בנימין, השכונה השנייה שהוקמה בשנת 1911 אחרי אחוזת בית, ידועה כמדרחוב שוקק ומלא בטקסטיל וטעם טוב. השכונה גם מתחדשת ללא הפסק באומנות גרפיטי על ידי טובי האמנים בישראל, בפרויקט ראשון מסוגו, שהפך להיות המדרחוב הכי אומנותי בישראל. מיהם אמני רחוב? מה הם רוצים להגיד? ומה זה בכלל גרפיטי? הצטרפו לסיור חובה זה, העמוס ביצירות מושקעות ובכל הסיפורים הכי צבעוניים שמאחוריהם.

קרא עוד »
קאמרי

מאחורי הקלעים של תיאטרון הקאמרי

עולם התיאטרון הוא עולם שלם ומרתק: פרט למה שרואים על הבמה, קיים העולם של “מאחורי הקלעים”. סיור בתוך נבכי תיאטרון הקאמרי בין האולמות, התלבושות, האביזרים וכל הסודות הקשורים לעיצוב הבמה.

קרא עוד »

בוהמה וצלילים בעיר הלבנה

סיור מוזיקלי המלווה את התפתחות הזמר העברי משנות ה- 50 וה- 60. בסיור נתוודע לשחקנים וזמרים מהשורה הראשונה, אשר התגוררו במתחם הבימה כגון: אהרון מסקין ורפאל קלצ’קין מידועני התקופה. הסיור ילווה בשירים וסיפורים מצחיקים על, יהורם גאון, בני אמדורסקי, ישראל גוריון , אריק איינשטיין , אורי זוהר, שייקה אופיר יפה ירקוני ועוד.

קרא עוד »

מאחורי הקלעים של תאטרון הבימה

מוזמנים לסיור מסקרן מאחורי הקלעים של התיאטרון הלאומי שלנו – שעה ורבע של שוטטות מודרכות בין המחילות, חדרי ההלבשה ושולי הבמה. הצצה ייחודית אל כל מה שאינו חשוף בדרך כלל לקהל הרחב.

קרא עוד »

שלוש משוררות, אינספור אהבות ועיר אחת

לאה גולדברג, דליה רביקוביץ’ ויונה וולך כתבו תשובות רבות ומגוונות לשאלה ‘מהי אהבה’. השלוש, שחיו ויצרו באותה שכונה מציעות אפשרויות ייחודיות להבנת רגש זה. נבקר בדירות בהן התגוררו ויצרו המשוררות. ובעזרת שיריהן נצלול לעולמן החבוי, המורכב והקסום.

קרא עוד »

שכונת עג’מי – שלוש דתות אלוהים אחד

שכונת עג’מי, על שם הקדוש המוסלמי, ורחוב יפת הפכו בסוף המאה ה-19 למרכז לכנסיות ולמוסדות של הזרמים השונים בנצרות. נסייר ברחובות השכונה, נבקר בבתי התפילה השונים. שכונה קסומה שהכל נמצא בה: יופי של מבנים, אחווה וידידות בין שכנים, ואלוהים גדול אחד.

קרא עוד »
בודק...